Květen 2009

Záhlavko

31. května 2009 v 16:00 | Pridak
Tááákže xD, s tim záhlavkem sem helpnul Voroxovi JÁ! Pridak! Velký designář xD! Ale on mi nechce zaplatit! Takže mu asi ... asisisí ... smáznu blog xR. Nebo ho budu vydírat xD.

New blo g! :-O

30. května 2009 v 22:27 | Vorox
Omlouvám se, ale nějak blbne blog! Nejde změnit dess a podělalo se záhlaví, možná budu muset ai udělat nový blog... kdyby se to opravilo, tak bych začal s příběhama od začátku...

Vaše nápady

16. května 2009 v 14:09 | Vorox
Tak, už jsem z toho fakt zoufalej... :-((
Nemůžu vymyslet děj té nové série.
Tak vás prosím, jestli by jste neměli nápady vy!
Napište do komentářů vaše nápady na děj/příběh té série, prostě o čem by to bylo a co by se tam dělo :-D. Jinak jméno bych měl, série by se jmenovala: "Válka lovců".

Divný.... plus info (XD)

14. května 2009 v 15:59 | Vorox
Ahoj, tak si takhle píšu na blogy, a někdo v článku na TOA Tanmovi mi napsal: Skončil jsi? To mi přišlo teda dost divný a k tomu ještě jsem vůbec na mé stránce a na blogu.cz dlouho nebyl...tak se jdu teda kouknout a tam článek: BYE! Hned jsem šel na blog.cz a zkoušel heslo....naštěstí šlo... Nějakej amatér jse mi sem dostal...vůbec nevím jak! Heslo mám dost těžké a k tomu jsem si ho raději změnil na ještě delší (asi tak 27 znaků XD). No jediný kdo heslo znal byl MH a Pridak... Těm věřim... (I když MH nás zradil, tak by tohle neudělal) (snad XD). A navíc jse podepisuji nahoru jako Vorox, jak již zmínil TOA Tanma...

No omlouvám se za pauzičku (XD). Dnes mi přišli ti Vahki (mám jich už 7 XD) a Nui-Jagy taky, tak dám foto... pokud se mi bude chtít (XD)... A Story, to nwm... v těch budu pokračovat docela těžce ale možná udělám jako nový díly (úplně jinej příběh!) A bude mít název, jako třeba Ultimate story (tuzo), nebo Final of Destiny (teď nwm kdo to má XD)... Ale potřebuji čas na vyfocení a vymyšlení jména! Vahki tam budou jako Najemní Lovci, Bohroci jako Normal vojáci, Pirakové jako Speciální jednotky atd. ale potřebuji vymyslet děj a popis příběhu (nejsem v tom dobrej....), zase pracuju an designu, protože tenhle tu byl narychlo, protože jsem nechtěl aby tu byl ten temnej s názvem "Sharakanův", pracuju na něm dlouho, takže jse mi docela povede (možná XD)... Tak to je snad vše... Tak ZATIM!

BYE!

12. května 2009 v 16:22
BYE!

14. Díl_: Neúspěšná mise

4. května 2009 v 19:22 | Vorox
Tak tady je next díl (Sorry že to nebylo včera ale ségra mi obsadila počítač xD)
PS: Na aukru jsem vydražil 6 Vahki!!!! A možná vydražim i Muaku a Ka-neru!

Jo jinak děj je trošku jinde... Ale navazovat to bude! (Foceno venku)


New storie's!

3. května 2009 v 15:42 | Vorox
Tak se omlouvám, že tu dlouho nic nebylo, nic mě totiž nenapadalo...
Ale dnes a včera sem nafotil dohromady aspoň 4 díly a boj.
Dnes sem dám asi jenom jeden nebo dva a zbytek zítra, tak se těšte!